Heatkeeper – fólia za radiátor

Heatkeeper – fólia za radiátor

Heatkeeper šetrí energiu a náklady na ústredné vykurovanie. Inštalácia týchto panelov je veľmi jednoduchá, efektívnosť vysoká a návratnosť rýchla. Nezávislé vedecké štúdie dokazujú, že v pri použití za všetkými radiátormi v domácnosti dokáže Heatkeeper znížiť vykurovacie náklady až o 20% !

Heatkeeper pozostáva z metalizovaných PVC panelov.  Pohodlne sa zmestí medzi stenu a radiátor a redukuje tak tepelné straty.

Ako Heatkeeper funguje?

Heatkeeper odráža teplo ktoré by inak pohltila stena za radiátorom. Voda cirkulujúca v radiátore si zachováva svoju teplotu, takže bojler sa spúšťa s menšou frekvenciou. Distribúcia tepla do miestnosti je týmto rovnomernejšia.

Výhody

• Redukujú sa náklady na vykurovanie,
• Vykurovacia sústava pracuje efektívnejšie,
• Návratnosť nákladov do 12 mesiacov od inštalácie.

Pri použití Heatkeepra je úspora energií a návratnosť nákladov overená . S Heatkeeprom je spojená jednoduchá inštalácia bez nutnosti odstránenia radiátoru. Heatkeeper je trvácny a nenápadný – pridaná hodnota pre pohodlie vášho bývania. Doložená energetická i nákladová úspornosť. Môžete ušetriť20% nákladov na vykurovanie. Heatkeeper eliminuje chladné miesta v miestnosti.


YouTube