Radiator Booster – Zvyšovanie efektivity radiátora

Radiator Booster – Zvyšovanie efektivity radiátora

Radiator BOOster zabezpečí rýchlejšie vyhriatie izby, pri menšej spotrebe energií. Keď je radiátor príliš horúci, začne zohrievať stenu za ním. Toto teplo môžeme považovať za stratené. Avšak technológia Radiator BOOster zaistí efektívne využitie tepla z radiátora, jeho vysatím a následným rozptýlením do miestnosti. Týmto spôsobom docielite rovnakú teplotu v celej miestnosti a zároveň môžete znížiť  teplotu termostatu  o 1-3°C, čo v priemere predstavuje úsporu okolo 160€ ročne.

O Radiator BOOster sa vôbec nemusíte starať. Jednoducho ho zapojíte a vďaka vstavanému termostatu je plne automatizovaný. Keďže sa zapne len pri určitej teplote náklady spojené s prevádzkou Radiator BOOstra sú nižšie ako 0,50€ ročne.

To vďaka unikátnemu spôsobu šetrenia energie, ktorý tento systém využíva. Pri takejto nízkej prevádzkovej sume a následných ušetrených financiách na vykurovaní sa Radiator BOOster splatí sám za menej ako 8 týždňov.

Indikátory

Na základe svetelných indikátoroch viete, čo sa práve deje. Ak kontrolka Radiator BOOstra svieti na červeno, znamená to, že prístroj je v pohotovostnom režime. Zelená Vám signalizuje, že teplota dosiahla 30°C a ventilátory sú spustené. Keď zelená kontrolka bliká, radiátor sa ochladzuje.

Materiály

Radiator BOOster je vyrobený z pevného, recyklovateľného plastu a hodí sa do každej izby. Bol testovaný nezávislým magazínom Which (Apríl, 2011]. Ten sa k nemu vyjadril nasledovne: „Naše testovacie zariadenie prišlo k záveru, že miestnosť s inštalovaným Radiator BOOstrom bola vyhriata rýchlejšie, termostat sa zapínal menej často a bola znížená úroveň spotrebovanej energie.“

Využitie

Nízka spotreba energie, jednoduchý nápad a účinný princíp. To všetko nasvedčuje tomu, že Radiator BOOster sa stane najväčším šetričom energie týchto čias. Buďte jedným z prvých u nás, ktorí si budú môcť tento inovatívny produkt pochváliť.


YouTube